KATARÍNA TEPLIČANCOVÁ

Katarína Tepličancová na konferenci Zlatá éra ZFP

V rámci konferencie Zlatá éra v ZFP bola vyhlásená Kombinátorkou roka. Bola odmenená päťgramovým odliatkom od predstaviteľov spoločnosti ZFP Gold za najvyšší počet uzatvorených zmlúv Zlatého Finančného Programu od začiatku spolupráce. Bola vyhlásená tou najlepšou z najlepších.

Reč je o Kataríne Tepličancovej, ktorej sme sa tiež spýtali na pár otázok z oblasti investičného zlata a na jej osobnú skúsenosť s predajom.

Aká bola Vaša cesta k zlatu?
Moja cesta k zlatu, investíciám a celkovo k finančnej sfére začala práve tým, že som sa zúčastnila základného seminára ZFP. Dovtedy som nikdy nepočula o investičnom zlate, ktoré bežní ľudia môžu vlastniť a mať doma. Keď som bola na základnom seminári, kde odliatok koloval, ihneď ma to oslovilo a vedela som, že určite aj ja chcem mat svoje investičné zlato, ktoré budem mať doma, lebo to vo mne evokovalo majetok, hodnotu, niečo iné, ako peniaze.
 

"Najdôležitejšia vec je stotožniť sa s tým, že zlato je veľmi dobrá investícia. Ale hlavne dlhodobá."
 

Vzhľadom k tomu, že zlato predávate prostredníctvom kombinácií, môžete rozviesť aj myšlienku, že je zlato pre každého?
S určitosťou si dovolím tvrdiť, že ÁNO, investičné zlato je určite pre každého. Samozrejme najideálnejší stav je, keď majú ľudia dostatok finančných prostriedkov na to, aby využívali celú kombináciu, pretože ako celok je to najefektívnejšie a samozrejme aj kvôli rozloženiu rizika a celkovej hodnoty vytvorenej rezervy. Ale pokiaľ to financie nedovoľujú, je obrovskou výhodou, že cez ZFP Gold ľudia dokážu investovať do zlata už od 4 € mesačne, čiže aj vďaka tomu je investičné zlato pre každého. Najčastejšie to využívam, pokiaľ rodičia chcú sporiť pre deti, napr. 10 € (lebo viac si nemôžu dovoliť kvôli situácii). Vtedy hneď riešime zlato. Samozrejme je lepšie, keď na 18-tku dieťa dostane tabličku zlata ako peniaze na ktorých by bol minimálny výnos. To je také „novodobé“.:-)

V čom je podľa Vás zlato významné z hľadiska dlhodobej investície? 
Zlato je uchovávateľ hodnoty, zoberme si staroveký Egypt, Rím... Už v dávnych časoch malo zlato veľkú hodnotu. Zlato si z dlhodobého hľadiska stále drží svoju hodnotu. Najdôležitejšia vec – nepodlieha inflácii. Veľmi dobře vieme, že peniaze ako mena nie je stabilná a každým rokom stráca na hodnote. Človek potrebuje stále väčší obnos „peňazí” na kúpu tovaru a práve zlato z dlhodobého hľadiska narastá na hodnote. 

Čo by ste zo svojej skúsenosti s predajom zlata odporučili svojim kolegom?
Najdôležitejšia vec je stotožniť sa s tým, že zlato je veľmi dobrá investícia. Ale hlavne dlhodobá. Dôležité je naštudovať si informácie o zlate celkovo – ako funguje, o spoločnostiach, ktoré zlato ponúkajú, aby mal človek dostatočný počet argumentov. A denne sledovať vývoj zlata, kvôli aktualitám, informáciám, novinkám, ktoré môžete klientom poskytnúť. Taktiež mať svoje vlastné zlato a investovať do zlata.

A na záver by som Vás chcela opýtať, či aj Vy sama investujete do zlata a čo pre Vás osobne investičné zlato znamená?
Áno, investujem do zlata aj ja a využívam komplexne celú kombináciu. Investičné zlato pre mňa znamená istotu, majetok, hodnotu a budúcnosť „novodobé“ :-)

Mám záujem o služby

Našou hlavnou službou je poskytovanie investičného zlata, ktoré je dnes dostupné všetkým. Môžete si naň treba našetriť sa Zlatým Finančným Programom, ktorý Vám to umožní. Chcete sa dozvedieť viac? Pošlite nám svoj e-mail a my sa Vám ozveme späť.