DANIEL CHOVANEC

Daniel Chovanec na konferenci Zlatá éra ZFP
Daniel Chovanec je mladý muž, perspektívny, dynamický a dravý obchodník na pozícii 6 zo štruktúry Norberta Mičíka. Pri príležitosti stretnutiana Konferencii sme sa ho spýtali na pár otázok, na ktoré nám, ako on sám hovorí, s radosťou odpovedal. Tu sú... 

Ako ste sa dostali k predaju zlata? 
Prvá skúsenosť so zlatom prišla už cca v roku 2012, kedy sa mi naskytla príležitosť zakúpiť od nemenovanej firmy investičné zlato, no po podrobnejšom preskúmaní som zistil, že vtedy to pre mňa jako pre klienta nebolo vôbec výhodné. Tak som, samozrejme, peniaze neinvestoval. Druhá, už tá správna, príležitosť prišla práve od ZFP, keď som v roku 2015 navštívil základný seminára začal som sa o finančný trh oveľa viac zaujímať. O mne sa dá povedať, že som bol najskôr len samospotrebiteľom a osobou, ktorá sa len vzdelávala ohľadom financií. No a na konci roku 2016 som sa rozhodol, že začnem s firmou ZFP spolupracovať naplno. Tam nastal ten najväčší zlom, kedy som pochopil,aká obrovská príležitosť vznikla na slovenskom trhu. 
 
"Veľkú príležitosť v biznise vnímam práve tým spôsobom, že ZFP Gold je naša dcérska spoločnosť 
a vieme o nej detaily. To znamená, že ja a aj cely môj tím ľudí má veľkú vieru v produkt a hlavne vo firmu."

Aké výhody vidíte v Zlatom Finančnom Programe? 
Veľkú príležitosť v biznise vnímam práve tým spôsobom, že ZFP Gold je naša dcérska spoločnosť a vieme o nej detaily. To znamená, že ja a aj cely môj tím ľudí má veľkú vieru v produkt a hlavne vo firmu. To sa rovná tomu, že presne vieme, čo predávame a vieme spraviť „na mieru” Zlatý Finančný Program pre každého.

Akým spôsobom sa vám darí s klientmi dohodnúť na jednorazovej platbe vstupného cenového navýšenia? 
Čo sa týka vstupného cenového navýšenia – to vždy záleží od klienta. Ak mám informáciu o tom, že klient má dostatok voľných prostriedkov na to, abysi mohol vyplatiť aj „depozit”, tak to beriem ako samozrejmosť a mám dostatok správnych argumentov na to, aby pochopil, že ho chce vyplatiť jednorazovo 
a potom následne investovať už len do čistého zlata. Samozrejme pri klientovi, ktorý je po základnom seminári, je vysvetľovanie depozitu už oveľa ľahšie.

Odporučili by ste nákup zlata prostredníctvom ZFP Gold aj svojim kamarátom a známym? 
Na otázku, či by som odporučil ZFP Gold mojim známym alebo kamarátom, by som jednoznačne odpovedal áno. Nakoľko to už dlhší čas odporúčam. Dokonca každé ráno sledujem vývoj zlata a pokiaľ vidím investičnú príležitosť, tak okamžite konám. Ľuďom dokážem dať informáciu o tom, že zlato kleslo, a práve preto prišiel čas na zvýhodnené nákupy. A aj vďaka tomu naši samospotrebitelia za posledné obdobie stihli pekne zhodnotiť svoje peniaze 
v zlate.

Máte tip na najlepšiu investíciu sveta? 
Ľudia sa ma častokrát pýtajú na najlepšiu investíciu a ja sa preto častokrát opakujem. Vždy budem tvrdiť, že najlepšia investícia je do vzdelania, pretože ponúka najvyšší úrok. Nakoľko ten, kto má informácie, ten hýbe svetom. A s tým je aj veľmi úzko spätá téma so zlatom. Kto má dostatok informácií o tom, ako zlato funguje, tak dokáže kvalitne ochrániť svoj majetok. Treba mať napamäti, že zlato vždy bolo a aj vždy bude. Tým pádom investíciou do zlata nikdy nič nepokazíme.
 

Mám záujem o služby

Našou hlavnou službou je poskytovanie investičného zlata, ktoré je dnes dostupné všetkým. Môžete si naň treba našetriť sa Zlatým Finančným Programom, ktorý Vám to umožní. Chcete sa dozvedieť viac? Pošlite nám svoj e-mail a my sa Vám ozveme späť.